ALUCRA İL GENEL MECLİSİ VE
BELEDİYE MECLİS ÜYE LİSTELERİ AÇIKLANDI.

31 Mart 2019 Yerel Seçimi aday listelerini teslim etme süresi bitiminde siyasi partiler listelerini açıkladı.

Giriş Tarihi: 19.02.2019 - 19:00
 

31 Mart 2019 Yerel Seçimi aday listelerini teslim etme süresi bitiminde siyasi partiler listelerini açıkladı.

Bağımsız adaylar dahil geçici aday listeleri, il ve ilçe seçim kurullarınca 22 Şubat?ta ilan edilecek ve itirazlar başlayacak. Kesin aday listeleri, 3 Mart?ta ilan edilecek.
Partilerin Yüksek Seçim Kurulu?na teslim ettiği listelere göre aday isimleri;

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ (AK PARTİ)

1.Rıdvan ŞERBETÇİ
2.Hasan Basri BIYIKÇI
3.Mustafa DARAMA
4.İsmail KAVUKÇU
5.Asım KARATAŞ
6.Emrah KARSLIOĞLU
7.Güllü AĞCA
8.Mustafa AYRIÇ
Kontenjan : Arif HACIARİFOĞLU

İL GENEL MECLİSİ

1.Durmuş CANİKLİ
2.Yusuf ZORBA

CUMHURİYET HALK PARTİSİ (CHP)

1.Suat KAVUKÇU
2.Necati KAVUKÇU
3.Sebahattin SOYSAL
4.Yıldırım METİNYURT
5.İhsan BAŞYURT
6.Muharrem PALA
7.Alişan DEDE
Kontenjan: Nurettin SÖĞÜTÇÜ

İL GENEL MECLİSİ

1.Yusuf PATKAVAK
2.Osman POLAT

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ (MHP)

1.Doğan BİNGÖL
2.Burak BIYIKÇI
3.Cemil TÜRKER
4.Erdem EKŞİ
5.Harun AYRILMAZ
6.Taşkın DÖNMEZ
7.Ahmet DUMAN
8.Ali YAĞCIOĞLU
Kontenjan: Hasan SERTTAŞ

İL GENEL MECLİSİ

 

1.Tuğrul UKUŞ
2.Celal TÜRKER

SAADET PARTİSİ (SP)

1.Mustafa PATKAVAK
2.Doğan GÜLEP
3.Şükrü BAYRAKTAR
4.Necdet CIRIK
5.Ferhat CIRIK
6.Hüseyin DERBEDER
7.Şakir YIRTMAZ
Kontenjan: Fatih HANCIOĞLU

İL GENEL MECLİSİ

 

1.Faruk ŞENER
2.Yunus ÇELEBİ

İYİ PARTİ(İYİ)

İL GENEL MECLİSİ

1.Dursun AYRIÇ

 
 
+PAYLAŞ

facebook
 
twitter
 
google+
 
yorum yap
 
yazdır
 
 
YORUMLAR

 
 
 
Dolar
Alış
Dolar
Satış
Euro
Alış
Euro
Satış
 
 
 
 
 
 
 
Diğer Haberler

Alucra'nın yeni kaymakamı Mustafa Çelik
 
Alucra'ya kaymakam olarak ataması yapılan Mustafa Çelik'e yeni görev yerinde başarılar diliyoruz.
 

Burak Can Karamanoğlu'nun Annesi Vefat Etti
 
Merhume Nuriye Karamanoğlu'na Cenab-ı Haktan rahmet yakınlarına sabır diliyoruz.
 

Osman Erilli Hocaefendi Vefat Etti
 
Ömrünü insan yetiştirmeye öğrenci okutmaya adayan Alucra'nın kanaat önderlerinden Osman Erilli Hocaefendi vefat etti.
 

Alucra'dan Kar Manzaraları
 
Alucra'da etkisini gösteren kar yağışı eşsiz manzaralar oluşturmaya devam ediyor.
 

Alucra Doruk Mevkii Kar Manzaraları
 
Yılın ilk kar yağışının başlaması ile Alucra'da kartpostallık görüntüler ortaya çıktı..
 

Unluk Yaylasına Yıldırım Düştü
 
11 Büyükbaş Hayvan Telef Oldu...
 

Enver Ünlü Görevine Başladı
 
Giresun Valisi olarak atanan Vali Enver Ünlü, Giresun'a gelerek görevine başladı.
 

Ticari Plaka Hak Sahiplerine Kötü Haber
 
Alucra Belediyesince alınan Meclis Kararı ile "Ticari Plaka Hak Sahiplerine" yeni yaptırımlar geldi
 
27.11.21
 
 
ALUCRA İL GENEL MECLİSİ VE
BELEDİYE MECLİS ÜYE LİSTELERİ AÇIKLANDI.

31 Mart 2019 Yerel Seçimi aday listelerini teslim etme süresi bitiminde siyasi partiler listelerini açıkladı.

Giriş Tarihi: 19.02.2019 - 19:00
 

31 Mart 2019 Yerel Seçimi aday listelerini teslim etme süresi bitiminde siyasi partiler listelerini açıkladı.

Bağımsız adaylar dahil geçici aday listeleri, il ve ilçe seçim kurullarınca 22 Şubat?ta ilan edilecek ve itirazlar başlayacak. Kesin aday listeleri, 3 Mart?ta ilan edilecek.
Partilerin Yüksek Seçim Kurulu?na teslim ettiği listelere göre aday isimleri;

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ (AK PARTİ)

1.Rıdvan ŞERBETÇİ
2.Hasan Basri BIYIKÇI
3.Mustafa DARAMA
4.İsmail KAVUKÇU
5.Asım KARATAŞ
6.Emrah KARSLIOĞLU
7.Güllü AĞCA
8.Mustafa AYRIÇ
Kontenjan : Arif HACIARİFOĞLU

İL GENEL MECLİSİ

1.Durmuş CANİKLİ
2.Yusuf ZORBA

CUMHURİYET HALK PARTİSİ (CHP)

1.Suat KAVUKÇU
2.Necati KAVUKÇU
3.Sebahattin SOYSAL
4.Yıldırım METİNYURT
5.İhsan BAŞYURT
6.Muharrem PALA
7.Alişan DEDE
Kontenjan: Nurettin SÖĞÜTÇÜ

İL GENEL MECLİSİ

1.Yusuf PATKAVAK
2.Osman POLAT

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ (MHP)

1.Doğan BİNGÖL
2.Burak BIYIKÇI
3.Cemil TÜRKER
4.Erdem EKŞİ
5.Harun AYRILMAZ
6.Taşkın DÖNMEZ
7.Ahmet DUMAN
8.Ali YAĞCIOĞLU
Kontenjan: Hasan SERTTAŞ

İL GENEL MECLİSİ

 

1.Tuğrul UKUŞ
2.Celal TÜRKER

SAADET PARTİSİ (SP)

1.Mustafa PATKAVAK
2.Doğan GÜLEP
3.Şükrü BAYRAKTAR
4.Necdet CIRIK
5.Ferhat CIRIK
6.Hüseyin DERBEDER
7.Şakir YIRTMAZ
Kontenjan: Fatih HANCIOĞLU

İL GENEL MECLİSİ

 

1.Faruk ŞENER
2.Yunus ÇELEBİ

İYİ PARTİ(İYİ)

İL GENEL MECLİSİ

1.Dursun AYRIÇ

 
+PAYLAŞ

facebook
 
twitter
 
google+
 
yorum yap
 
yazdır
 
 
YORUMLAR